BLOGMAS- Christmas jumpers

by - 12/01/2016


Witajcie po dłuższej nieobecności! :) Ostatnio na uczelni przytłoczyła mnie fala kolokwiów i niestety czasu na bloga zabrakło. Na szczęście w grudniu czasu będę miała więcej, więc zapraszam na świąteczne posty, gdyż dzisiaj.... zaczynamy blogmas! :D
Grudzień to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc w roku. Zazwyczaj już w listopadzie zaczynam czuć święta, ale staram się powstrzymać z entuzjazmem, do 1. grudnia. Ten miesiąc to magia, mandarynki, świeczki i aromatyczne zapachy. A przede wszystkim rodzina i oczekiwanie na 24 grudnia, czyli najcudowniejszy wieczór w całym roku. Przynajmniej dla mnie :)

Każdy maniak świąt, zaczyna swoje przygotowania już dużo dużo wcześniej. Fajnie rozłożyć zakupy świąteczne na dłuższy czas- nasz portfel wtedy mniej widocznie ucierpi. Pierwszy post z serii poświęcę swetrom świątecznym. Sama ostatnio poszukuję tego idealnego.


Osobiście najbardziej lubię swetry we wzorki, takie jak na swetrze nr 2. Posiadam już jeden taki i naprawdę świetnie się sprawdza w okresie przedświątecznym, a także poświątecznym. Spokojnie można nosić takie swetry do dresów, w spokojny wieczór spędzony przy kominku, a także do spódnicy w wigilijny wieczór.


W sklepach internetowych można znaleźć też wiele bluz świątecznych. Znalazłam wiele wzorów niektóre proste, ale bardzo urocze jak ten biały z noskiem reniferka, ale także bardziej rzucające się w oczy jak ten z Mr. Gugu & Miss Go. W tym roku bardziej skłaniam się żeby kupić bluzę. Przy uczelnianym trybie życia zdecydowanie stawiam na wygodne i ciepłe rzeczy :D

Na dziś to wszystko, co dla Was przygotowałam :) Kolejny post z serii już w weekend, więc serdecznie zapraszam! :)

You May Also Like

0 komentarze